HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 dell servis adana

DELL SERVİS ADANA

Dell Notebook Servisi Adana

DELL NOTEBOOK SERVİSİ ADANA
dell notebook servisi adana

Dell Marka Bilgisayarlarda Sık Karşılaşılan Sorunlar Ve Çözümleri

Dell Markasının Kısa Tanıtımı

Dell markası dünyanın en büyük üçüncü bilgisayar firmasıdır. İlk sırayı çeken Lenovo ve ikinci sırayı çeken HP’den sonra gelir. Çok büyük bir firmadır ve yoğun talep görür öyle ki saniye de bir sistemden fazla satmaktalardır. Dünya çapında çok sayıda şubeleri ve çok sayıda servisleri mevcuttur. Kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadırlar ki, bu kadar rakip olan bir sektör de senelerdir ayakta kalabiliyorlar.

Dell Marka Bilgisayarlarda En Sık Görülen Sorunlar

Öncelikle çok bir sorun çıkarmamasına rağmen illa ki bazı sorunlar ortaya çıktığını söylemeliyim. Bu gibi sorunlarınız için Dell notebook servisi Adana gibi servisleriyle iletişime geçip sorununuzu çözebilirsiniz.

Gelelim en sık karşılaşılan sorunlara. İlk sırayı elbette ki ısınma sorunu almaktadır. Dell markasının gerçekten en sık karşılaştığı sorun budur. Neredeyse her modelinde bulunmaktadır. Büyük bir sorun olmamakla birlikte ihmalkarlık sonucu bilgisayarınız kullanılamaz hale gelebilir. Fan temizliği işlemi ile genelde bu sorun çözülebilir. Fan temizliğini ise Dell notebook servisi Adanagibi yerlerde yaptırabilir yahut evde kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz. Bunun dışında ısınma sorunu ile daha az karşılaşmak istiyorsanız plastik kasalar yerine maddi olarak biraz daha fazla olsa da çelik kasalara yönelebilirsiniz. Plastik çabuk ısınan bir madde olduğu için çelik kasalara göre daha çok ısınmış gibi olacaktır.

Başka bir sorun ise adaptör veya batarya sorunudur. Bu sorunda Dell markasına mahsus olmamakla birlikte çoğu bilgisayarda görülür. Bataryaların yanlış kullanımı sonucunda deforme olması ve işlevselliğini kaybetmesi olasıdır. İlgilenenler için söylüyorum bu garanti kapsamına çoğunlukla girmeyecektir. Şarj etme aparatı ile ilgili sorunlarınız da ise sizden kaynaklı (düşürme, ezilme vb.) hatalar olmadığı sürece bozulduğu takdir de garanti kapsamında tamir ettirebilirsiniz.

Dell Marka Bilgisayarlar İçin Teknik Servislere Nasıl Başvurulur?

Bilgisayarınız da yukarı da saydığım ya da saymadığım sorunlarla karşılaşmanız durumunda, internetten ya da telefondan Dell notebook servisi Adanaile iletişime geçebilir ve beraber izleyeceğiniz adımları belirleyerek sorununuzu giderebilirsiniz. Umuyorum sorunsuz bir kullanım keyfi yaşayabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret51664