HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 dell servis adana

DELL SERVİS ADANA

Dell Servis Adana

DELL SERVİS ADANA

 dell servis adana

Dell Marka Elektronik Aletleriniz İçin Bakım Ve Tamiri İle İlgili Bilgiler


Dell Markası Nedir Ve Ne Gibi Ürünleri Vardır?

Dell, Teksas merkezli dünyanın en büyük üçüncü bilgisayar firmasıdır. İlk sırayı Lenovo ikinci sırayı ise HP markaları almaktadır. Bilgisayar üretiminin yanı sıra sunucular, diğer ağ bileşenleri, veri depolama donanımı, yazılım gibi şeylerde üreten firma Dünya genelinde yaklaşık 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır. 180 ülkede hizmet vermektedir ve günde 120.000 hizmet satmaktadır ve bu da saniyede 1 sistemden fazladır. Büyük bir firma olduğunu söylememe gerek kalmadı sanırım. Dünyada ise 44 adet çağrı merkezi bulunmaktadır.  Böyle bir markanın servis sisteminin de iyi olacağı barizdir. Bu yazımda ise Dell servis Adana hakkında birkaç tanıtım yapıp sizlere yardımcı olacağım.

Dell Marka Bilgisayarlarınızda Oluşabilecek Olası Sorunlar Nelerdir?

Öncelikle Dell marka bilgisayarların çok sık arızalandığını görmedim. Pek de duymadım. Lakin en yaygın sorunu ısınma sorunu olacaktır bu markanın. Bu ısınma sorunlarının çeşitli nedenleri ve etkenleri vardır. Dell marka bilgisayar alacaksanız ve ısınma sorunuyla karşılaşmak istemiyorsanız plastik kasa yerine çelik kasa almanız yararınıza olacaktır. Bu ek bilgiyi verdikten sonra gelelim neden ısınma yapabileceğine. Öncelikle fanınız çok kirlenmiş olduğu için yeterince soğutamamakta olabilir. Fan temizleme işlemini Dell servis Adana yapabilir. Bunun dışında bilgisayarın gücünün yettiğinden daha fazla güç gerektiren bir uygulama ile de ısınma sorununa yol açabilirsiniz. Böyle bir durumda maalesef Dell servis Adana bir şey yapmayacaktır.

Dell Servislerinin Garanti Kapsamına Aldığı Sorunlar

Bütün garanti servisleri gibi Dell servisleri de donanımsal kaynaklı ve daha çok kullanıcı hatasıyla oluşabilecek sorunlar da garanti hizmeti vermemektedir. Bunun dışında yazılımsal sorunlar yine büyük bir kullanıcı hatası olmadığı sürece (mesela saçma bir şey yapıp anakartı yakarsanız garanti kapsamına almazlar haliyle) garanti kapsamına alınacaktır. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken internetten ya da telefondan dell servislerine ulaşıp sorununuzu izah etmektir. Ondan sonra yönlendirmelere bağlı olarak ya servis evinizden alır ya da siz servise bırakabilirsiniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret51664