HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 dell servis adana

DELL SERVİS ADANA

Dell Servisi Adana

DELL SERVİSİ ADANA
dell servisi adana

Dell Markalı Bilgisayarlar İçin Servis İmkanları Nelerdir?

Dell Markası İle İlgili Kısa Bilgiler

Dell, Teksasmerkezli olup, dünya da Lenovo ve HP’den sonra üçüncü en büyük bilgisayar markasıdır. Bilgisayar üretiminin yanı sıra sunucular, diğer ağ bileşenleri, veri depolama donanımı, yazılım gibi ürünler üretir. Dünya genelinde yaklaşık 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır ve 180 ülkede hizmet vermektedir. Günde 120.000 hizmet satmaktadır ve bu da saniyede 1 sistemden fazladır, firmanın büyüklüğünü hayal edebilin diye bu örneği verdim. Büyük bir firma olduğunu söylememe gerek kalmadı sanırım. Dünyada ise 44 adet çağrı merkezi bulunmaktadır ve bunun yanı sıra sayısını tam olarak bilmediğim ama çok fazla yer de teknik servisleri bulunmaktadır. Adana da yaşıyorsanız sizlere Dell servisi Adana ile ilgili birkaç bilgi ve tavsiye vereceğim.

Dell Marka Bilgisayarlarda En Sık Karşılaşılan Sorunlar

Dell marka bilgisayarların pek sorun çıkarma huyu yoktur. Düzgün kullandığınız takdir de uzun süreler size iyi hizmet edecektir. Lakin bir sorun söylemek gerekirse bu da ısınma sorunu olacaktır. En yaygın sorun bu olmakla birlikte çözümü kendiniz de bulabileceğiniz bir sorundur. Öncelikle belirtmeliyim ki bilgisayarlar kullanıldıkça fan kısmı tozlanır ve kapanabilir. Bu da fanın yeterli seviyede yazılımları soğutamaması sorununu çıkarır. Bu da doğrudan ısınma sorununa sebep olur. Fan temizliğini ise Dell servisi Adanada yaptırabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun dışında kullanıcı kaynaklı bazı sorunlardan ötürü de ısınma problemi olabilir. Bunları incelemeden bilmemiz ne yazık ki çok zor. Adana da yaşayanlar için söylüyorum, Dell servisi Adanaile iletişime geçerek her türlü sorununuz hakkında yardım alabilirsiniz.

Dell Bilgisayarların Ücretli Ve Garanti Kapsamında Ki Servisleri

Öncelikle her çeşit sorununuzu çözebileceklerini bilmelisiniz. Yalnız garanti kapsamı için farklı durumlar söz konusu. Donanımsal ve kullanıcı kaynaklı sorunlar için garantiden yararlanamayacağınızı söylemeliyim. Bunun dışında da yazılımsal ve sizden kaynaklanmayan sorunlar için ücretsiz bir şekilde garanti kapsamında tamiri sağlanacaktır. Garanti kapsamına girmediği konularda ise belli bir ücret ödeyerek bilgisayarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret51664